Ochrana osobných údajov

Na webových stránkách se zaměřuje na poskytování našim zákazníkům s zabezpečené webové stránky, nakupovat a může shromažďovat pouze osobní údaje , které jsou nezbytné pro zpracování vaší objednávky . Naši klienti by měli cítit jistotu, že přístup k těmto informacím bude omezen na příslušné pracovníky a nebudou prodány nebo darovány jakoukoli jinou společností . Prosím, přečtěte si následující informace , aby prozkoumala , jak a proč se všichni shromažďují informace a jakinformace jsou zabezpečeny .
Používáme občerstvení pro ukládání návštěvníků preference , informační zpráva sezení , jako jsou položky, které spotřebitelé přidat do svého nákupního košíku , záznam uživatelsky specifické informace o tom, jaké webové stránky vstup uživatele nebo navštivte výstražných návštěvníky do nových oblastí , které si myslíme, že by mohly představovat zájem, k nim při se vrátí na našich stránkách , hlásí kolem činnost na místě , aby měli lepší služby , kdy se návštěvníci vrací na našich stránkách , personalizovat webové stránky obsah materiál na bázi prohlížeče druhu hostů nebo jiné informace, kterénávštěvník odešle . Jen o všechny cookies v použití jsou velmi bezpečné , a neskladujte extrémně citlivé informace , jako je číslo vaší karty poplatek . Kromě toho třetí strany společnosti může být uvedení a čtení cookies, nebo dokonce používáte Internet majáky používat pro sběr informací , v rámci reklamy nebo marketingu svých výrobků na našich webových stránkách .
Naši klienti by měli cítit jistotu , že výše uvedené osobní údaje jsou ve skutečnosti přenášeny přes zabezpečené stroje . Tato informace je nezbytná pro zajištění řádného zpracování Vaší objednávky . Naše systémy omezit přístup k těmto podrobností pouze na zaměstnance, kteří mohou vyžadovat, aby zpracování Vaší objednávky . Chcete-li dokončit kreditní karty transakce , aktuální informacerelevantní nabití karty je bezpečně předány zpracovateli kreditních karet o povolení . Naše webové stránky garantuje našim zákazníkům bude platit pouze pro ty položky , které mají v současné době registrovány .